• 8 czerwca, 2020
  • No Comment
  • 773

Najlepsze etui na iPhone’a 11 i 11 pro na 2020 rok: porównanie otterbox, speck i nie tylko

Najnowsze flagowe iPhone’y Apple, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, wszystkie mają za sobą dużo pracy na froncie…

 Najlepsze etui na iPhone’a 11 i 11 pro na 2020 rok: porównanie otterbox, speck i nie tylko

Najnowsze flagowe iPhone’y Apple, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, wszystkie mają za sobą dużo pracy na froncie projektowym, a wszystkie z nich mają cechy konstrukcyjne premium. Wiąże się to jednak z pewnym ryzykiem – wszystkie trzy urządzenia mają zarówno szkło z przodu, jak iz tyłu, co oznacza, że ​​ich ochrona jest dobrym pomysłem, aby wyglądały nieskazitelnie.

Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o etui na iPhone’a, z których niektóre koncentrują się na najwyższej ochronie, podczas gdy inne oferują mniejszą ochronę, ale nadal pozwalają zobaczyć niektóre z pięknych projektów urządzenia.

Otterbox

Obudowa Otterbox Lumen Series jest dostępna dla iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max w czterech kolorach. Ma wyraźny tył, aby pochwalić się designem nowych iPhone’ów, a odrobina koloru wokół ramy sprawia, że ​​obudowy są nieco bardziej ekscytujące. Tylna część obudowy Lumen Series jest wpuszczona, aby uniknąć zarysowań, i mają zderzaki chroniące ekran i kamery.

Muszę wam wyjaśnić, jak narodziła się cała ta błędna idea potępiająca przyjemność i chwaląca ból, i przedstawię wam pełny opis systemu i wyjaśnię rzeczywiste nauki, przedstawię wam pełny opis wielkiego odkrywcy prawdy.

Jhon wick
Jhon wick
  • Założyciel Seative Digital

Speck

Speck ma kilka opcji etui dla iPhone’a 11, 11 Pro i 11 Pro Max, w tym etui Presidio Pro, które występuje w kilku wariantach kolorystycznych i jest testowane na upadek z wysokości do 13 stóp. Obudowa Presidio Pro ma z przodu podwyższoną ramkę, aby chronić ekran, a tylna ma ochronę przeciwbakteryjną Microban

Razer

Razor ma kilka różnych opcji obudów dla iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max, w tym Arctech Slim, który ma warstwę wydajności Thermaphene dla lepszego odprowadzania ciepła. Jest kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym i ma cienką, ergonomiczną konstrukcję.

Greenwich

Greenwich ma kilka różnych opcji etui dla modeli iPhone 11 Pro, w tym etui portfel Dogger. Dogger występuje w trzech wariantach kolorystycznych i ma miękką podszewkę z kontrastowym kolorem z przodu i z tyłu obudowy. W celu ochrony znajduje się ukryta płyta karbonowa, a wewnętrzne kieszenie na karty znajdują się w środku do przechowywania.

Powiązane posty

Winston Churchill i Union Jack powinni sprawić, że poczujemy się ciepło i lepko w środku

Winston Churchill i Union Jack powinni sprawić, że poczujemy…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…
Nauczyciel zawieszony za pokazanie kreskówki proroka Mahometa. „Broni wolności słowa”.

Nauczyciel zawieszony za pokazanie kreskówki proroka Mahometa. „Broni wolności…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…
Boris Johnson mówi Brytyjczykom, że łagodzenie lockdownu będzie kontynuowane zgodnie z harmonogramem i ślubowaniami

Boris Johnson mówi Brytyjczykom, że łagodzenie lockdownu będzie kontynuowane…

W poniedziałek w Anglii zniesione zostały niemal wszystkie prawnie obowiązujące restrykcje covidowe, choć brytyjski rząd nadal zaleca, by wobec rosnącej liczby…

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.