• 14 czerwca, 2020
  • No Comment
  • 785

Adwokat Britney Spears składa wniosek o usunięcie jej ojca z nadzoru nad jej decyzjami medycznymi

Adwokat Britney Spears składa wniosek o usunięcie jej ojca z nadzoru nad jej decyzjami medycznymi

Jamie Spears jest kuratorem zarówno jej osoby, jak i majątku od 2008 roku.

Montgomery pełni funkcję tymczasowego kuratora piosenkarki, odkąd starszy Spears ustąpił z powodu problemów zdrowotnych we wrześniu 2019 roku. We wniosku,  przytacza nakaz złożony 10 października 2014 r., w którym stwierdzono, że Britney Spears miała „niezdolność do wyrażenia zgody na jakąkolwiek formę leczenia” jako powód, dla którego Montgomery powinien przejąć pełny nadzór prawny.

What’s the debate over masks?

Zgłoszenie wymaga, aby wraz z nadzorowaniem decyzji medycznych Spears, Montgomery mógł „ograniczyć  odwiedzających w dowolny sposób”, z wyjątkiem spotkania z prawnikiem Britney. Prosi również, aby Montgomery mógł „zatrzymać dozorców” i „ochroniarzy” Spears. Ojciec piosenkarki został po raz pierwszy wyznaczony przez sąd na kuratora majątku swojej córki, wraz z adwokatem Andrew Walletem, w 2008 roku, po serii osobistych problemów, które rozegrały się publicznie dla piosenkarki. Przez większość tego okresu nadzorował także jej decyzje zdrowotne i medyczne. Jamie Spears został jedynym opiekunem majątku piosenkarza o wartości 60 milionów dolarów w 2019 roku, po rezygnacji Walleta.

I must explain to you how all this mistake idea denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings I will give you a complete accountof the great explorer of the truth.

Jhon wick
Jhon wick
  • Founder at Seative Digital

CNN poinformował w zeszłym miesiącu, że Britney Spears poddała się kwarantannie z ojcem, matką i rodzeństwem w domu rodzinnym w Luizjanie na początku pandemii Covid-19. CNN uzyskało nagrania wideo rodziny z ich dwóch wspólnych tygodni. W nich piosenkarka jedzie na rowerach i bawi się na podwórku wraz z ojcem, matką Lynne Spears, siostrą Jamie Lynn Spears i jej siostrzenicami.

Według dokumentów sądowych uzyskanych przez CNN w grudniu, Ingham powiedział, że ​​Britney nie wystąpi ponownie, dopóki jej ojciec będzie kontrolował jej fortunę.

Chociaż Britney nie skomentowała publicznie trwającej bitwy konserwatorskiej, odpowiedziała na ostatnie spekulacje na temat tego, czy planuje ponownie wystąpić.

„Zawsze będę kochać być na scenie” – napisała w lutym na Instagramie. „Ale poświęcam czas na naukę i bycie normalną osobą ….. Uwielbiam po prostu cieszyć się podstawami codziennego życia!!!! Każda osoba ma swoją historię i swoje podejście do historii innych ludzi!!!! Wszyscy mają tak wiele różnych, jasnych, pięknych żyć. Pamiętaj, że bez względu na to, co myślimy, że wiemy o życiu danej osoby, jest to nic w porównaniu z rzeczywistą osobą żyjącą za obiektywem.

 

Kolejna rozprawa w sprawie kurateli zaplanowana jest na 27 kwietnia.

Powiązane posty

Sekcja zwłok Bobby’ego Browna ujawnia, że ​​zmarł z powodu alkoholu, kokainy i fentanylu

Sekcja zwłok Bobby’ego Browna ujawnia, że ​​zmarł z powodu…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…
Winston Churchill i Union Jack powinni sprawić, że poczujemy się ciepło i lepko w środku

Winston Churchill i Union Jack powinni sprawić, że poczujemy…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…
Nauczyciel zawieszony za pokazanie kreskówki proroka Mahometa. „Broni wolności słowa”.

Nauczyciel zawieszony za pokazanie kreskówki proroka Mahometa. „Broni wolności…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…