• 8 czerwca, 2020
  • No Comment
  • 669

Harris udziela ognistej odpowiedzi na temat reformy broni: „Stop z fałszywymi wyborami” i mówi prawdę

Kamala Harris, wiceprezydent USA zaapelowała w sobotę o to, by położyć kres przemocy z użyciem broni palnej w Stanach Zjednoczonych.…

Kamala Harris, wiceprezydent USA zaapelowała w sobotę o to, by położyć kres przemocy z użyciem broni palnej w Stanach Zjednoczonych. Przyjechała do Buffalo, gdzie wzięła udział w ceremonii pogrzebowej 86-letniej Ruth Whitfield, najstarszej ofiary ataku na supermarket w tym mieście. – Nie pozwolimy, aby mali ludzie wywoływali strach w naszych społecznościach – powiedziała.

Nabożeństwo w Mount Olive Baptist Church – zaznaczyła lokalna telewizja News 1 – stało się wezwaniem do działania i emocjonalnym apelem o położenie kresu nienawiści, która wstrząsnęła krajem. Wiceprezydent Kamala Harris, odnosząc się do tragedii w Buffalo, w teksańskim Uvalde i innych ataków, które dotknęły USA, powiedziała, iż nadszedł czas, by powiedzieć „dość przemocy z użyciem broni palnej”.

Muszę wam wyjaśnić, jak narodziła się cała ta błędna idea potępiająca przyjemność i chwaląca ból, i przedstawię wam pełny opis systemu i wyjaśnię rzeczywiste nauki, przedstawię wam pełny opis wielkiego odkrywcy prawdy.

Jhon wick
Jhon wick
  • Założyciel Seative Digital

– Czy wiecie, czym jest broń szturmowa? – zapytała zgromadzonych. – Została zaprojektowana w konkretnym celu: by szybko pozbawić życia wielu ludzi. Broń szturmowa jest bronią wojenną, na która nie ma miejsca w społeczeństwie obywatelskim – zaznaczyła.

– Nie pozwolimy, aby mali ludzie wywoływali strach w naszych społecznościach. (…) Nie będziemy tego tolerować. Dość tego. Zgromadzimy się razem kierując się tym, co nas łączy i nie pozwolimy, aby ludzie, którzy kierują się nienawiścią, rozdzielali nas lub sprawili, że będziemy zastraszeni – dodała Harris.

Nie jestem w stanie nawet wyrazić naszego zbiorowego bólu jako narodu z powodu tego, co odczuwacie w tak ekstremalny sposób – powiedziała Harris.

Na sobotnie uroczystości żałobne przybył m.in. burmistrz Nowego Jorku Eric Adams. Nieco ponad tydzień temu w Buffalo był prezydent Joe Biden i pierwsza dama USA Jill Biden. Spotkali się z rodzinami ofiar strzelaniny.

Powiązane posty

Sekcja zwłok Bobby’ego Browna ujawnia, że ​​zmarł z powodu alkoholu, kokainy i fentanylu

Sekcja zwłok Bobby’ego Browna ujawnia, że ​​zmarł z powodu…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…
Winston Churchill i Union Jack powinni sprawić, że poczujemy się ciepło i lepko w środku

Winston Churchill i Union Jack powinni sprawić, że poczujemy…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…
Nauczyciel zawieszony za pokazanie kreskówki proroka Mahometa. „Broni wolności słowa”.

Nauczyciel zawieszony za pokazanie kreskówki proroka Mahometa. „Broni wolności…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.