• 14 czerwca, 2020
  • No Comment
  • 854

Jessica Simpson zawiera łamiący serce wpis o byłym Nicku Lachey w książce „Open Book”

Jessica Simpson zawiera łamiący serce wpis o byłym Nicku Lachey w książce „Open Book”

Jeden odręczny wpis, który Simpson zawiera w nowym wydaniu pamiętnika Open Book 2020, który oficjalnie ukazuje się we wtorek (23 marca), wyraża, jak bardzo czuła się zraniona, gdy Lachey ruszył tak szybko, według Entertainment Tonight, które otrzymało ekskluzywnie zapowiedź. Zaczął spotykać się ze swoją obecną żoną, Vanessą Lachey (z domu Minnillo), która pojawiła się w jego teledysku z 2006 roku do jego  utworu „What’s Left Of Me”, niecały rok po rozstaniu z Simpsonem. Lachey i Minnillo pobrali się później w 2011 roku.

– Więc, Nick, jesteś już z inną? Wygląda na to, że zapomniałeś o miłości, którą do mnie przemówiłeś” – napisała Simpson. „Jestem zasmucona niewyobrażalnie. Sama w ciemności, bez nikogo, kto mogłabym nazwać moim.

Były członek 98 Degrees i jego żona odnieśli się do wspomnień Simpson podczas programu TODAY Show w lutym 2020 r., kiedy ukazał się po raz pierwszy, gdzie ujawnił, że nie czytał książki i nie wiedział, co w niej napisała. „Będę szczery — oczywiście nie czytałem tej książki, więc nie wiem, co powiedziała ani co tam ujawniła, ale na pewno cieszę się z jej i z jej życia. Wiem, że jest szczęśliwa z naszego powodu” – powiedział Lachey o byłej żonie odnosząc się do sytuacji. „Zdecydowanie panuje tam wzajemny szacunek… oczywiście to było dawno temu; wszyscy ruszyliśmy dalej”.

Muszę wam wyjaśnić, jak narodziła się cała ta błędna idea potępiająca przyjemność i chwaląca ból, i przedstawię wam pełny opis systemu i wyjaśnię rzeczywiste nauki, przedstawię wam pełny opis wielkiego odkrywcy prawdy.

Jhon wick
Jhon wick
  • Założyciel Seative Digital

Podczas gdy dwie gwiazdy pop były małżeństwem w latach 2002-2005, obie wydały konkurencyjne płyty po rozstaniu w następstwie głośnego rozwodu. (Lachey’s What’s Left of Me — zawierający takie single, jak tytułowy utwór i „I Can’t Hate You Anymore” — trafił na drugie miejsce na liście Billboard 200 w maju 2006 r., a A Public Affair Simpson zadebiutowała na 5. miejscu trzy miesiące później .)

ET poinformowała również, że oprócz nowych wpisów do pamiętnika piosenkarka „I Wanna Love You Forever” napisała nowe wprowadzenie do swojego bestsellera „New York Timesa” o tym, jak powiedziała swojej najstarszej córce, Maxwell, 8, że była wykorzystywana seksualnie jako dziecko. Kiedy po raz pierwszy wydała Open Book w zeszłym roku, Simpson po raz pierwszy ujawniła, że ​​była maltretowana przez córkę przyjaciela rodziny, gdy miała zaledwie 6 lat, gdy dzielili łóżko podczas nocnych wizyt. Pisze we wstępie o swojej decyzji, by powiedzieć Maxwell o tym, jak inna ofiara przemocy podeszła do nich podczas podpisywania książki w Nowym Jorku. Było to niezwykle emocjonujące.

Powiązane posty

Sekcja zwłok Bobby’ego Browna ujawnia, że ​​zmarł z powodu alkoholu, kokainy i fentanylu

Sekcja zwłok Bobby’ego Browna ujawnia, że ​​zmarł z powodu…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…
Winston Churchill i Union Jack powinni sprawić, że poczujemy się ciepło i lepko w środku

Winston Churchill i Union Jack powinni sprawić, że poczujemy…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…
Nauczyciel zawieszony za pokazanie kreskówki proroka Mahometa. „Broni wolności słowa”.

Nauczyciel zawieszony za pokazanie kreskówki proroka Mahometa. „Broni wolności…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…