• 8 czerwca, 2020
  • No Comment
  • 776

Zasady podczas lockdownu dla supermarketów Tesco, Asda, Sainsbury’S, Aldi, Morrisons, Lidl i M&S.

Zasady podczas lockdownu dla supermarketów Tesco, Asda, Sainsbury’S, Aldi, Morrisons, Lidl i M&S.
Boris Johnson ogłosił kolejny krajowy lockdown wraz z całą listą zasad dla Anglii, aby spróbować zmniejszyć wskaźnik infekcji Covid-19, w tym podczas robienia zakupów.

Asda

Główna sieć Wall-Mart poinformowała, że ​​zwiększy środki bezpieczeństwa w sklepach w Wielkiej Brytanii dzięki nowej wirtualnej aplikacji do kolejek o nazwie „Quidini”. Klienci mogą czekać w swoich samochodach, aż wolne miejsce będzie dostępne. Sklepy dodadzą również ochronną powłokę przeciwdrobnoustrojową do kilku „punktów styku” klientów, takich jak uchwyty w sklepach, takie jak drzwi i wózki. Powłoka ma za zadanie zabijać bakterie i wirusy.

Muszę wam wyjaśnić, jak narodziła się cała ta błędna idea potępiająca przyjemność i chwaląca ból, i przedstawię wam pełny opis systemu i wyjaśnię rzeczywiste nauki, przedstawię wam pełny opis wielkiego odkrywcy prawdy.

Jhon wick
Jhon wick
  • Założyciel Seative Digital

Tesco

Tesco będzie egzekwować noszenie masek i samodzielne zakupy.

Oświadczenie: „Nie wpuścimy nikogo do sklepów bez zakrycia twarzy, chyba że są zwolnieni… Prosimy również klientów o robienie zakupów w pojedynkę, chyba że są opiekunami lub z dziećmi… będziemy mieć dodatkowe zabezpieczenia ułatwiające zarządzanie tym”.

Niektóre sklepy odgrodziły to, co uważa się za „nieistotne” przedmioty, takie jak naczynia kuchenne i odzież. Wprowadza system jeden do jednego, służący do kontrolowania liczby osób w środku. Jest to połączone z systemem sygnalizacji świetlnej, który informuje klientów, czy mogą wejść, co oznacza kolor zielony, a czy jest pełny, kolor czerwony.

Aldi

Istnieje system sygnalizacji świetlnej podobny do Tesco i był jednym z pierwszych supermarketów, które wprowadziły ten system podczas początkowej blokady. Klienci są również zachęcani do wybierania cichszych godzin, zwykle od 19:00 do 22:00.

M&S

Kupujący mogą kupować swoje produkty podczas przechodzenia przez sklep za pośrednictwem swojej aplikacji. Oznacza to, że klienci nie muszą płacić przy kasie, o ile ich koszyk nie przekracza 30 GBP.

Użytkownicy mogą również zarezerwować określone przedziały czasowe, aby odwiedzić sklep w ramach funkcji „zarezerwuj i kup” w aplikacji.

Sklep zachęca również do noszenia masek i ma punkty dezynfekcji w całym sklepie oraz pleksi w kasach.

 

Powiązane posty

Winston Churchill i Union Jack powinni sprawić, że poczujemy się ciepło i lepko w środku

Winston Churchill i Union Jack powinni sprawić, że poczujemy…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…
Nauczyciel zawieszony za pokazanie kreskówki proroka Mahometa. „Broni wolności słowa”.

Nauczyciel zawieszony za pokazanie kreskówki proroka Mahometa. „Broni wolności…

Entilators will be taken from certain New York hospitals and redistributed to the worst-hit parts of the state under an order…
Boris Johnson mówi Brytyjczykom, że łagodzenie lockdownu będzie kontynuowane zgodnie z harmonogramem i ślubowaniami

Boris Johnson mówi Brytyjczykom, że łagodzenie lockdownu będzie kontynuowane…

W poniedziałek w Anglii zniesione zostały niemal wszystkie prawnie obowiązujące restrykcje covidowe, choć brytyjski rząd nadal zaleca, by wobec rosnącej liczby…

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.