Szczegółowo o zaletach zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej

 

Jakie korzyści płyną z radiofrekwencji mikroigłowej?

Profesjonalny zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest minimalnie inwazyjnym zabiegiem odmładzania skóry. Radiofrekwencja mikroigłowa uruchamia naturalną kaskadę gojenia ran, która indukuje uwalnianie czynników wzrostu i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, eliminując powierzchniowe blizny oraz wygładzając i zmiękczając linie i zmarszczki. Stymuluje również wzrost nowych komórek skóry, które zastępują uszkodzone, pigmentowane miejsca, zapewniając równomierny koloryt cery. Kiedy zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest łączony z produktami kosmeceutycznymi stosowanymi miejscowo, wnikają one głęboko w skórę poprzez mikrokanały, aby zwiększyć ich korzyści i rezultaty.

Jakie korzyści wynikają z zastosowania energii o częstotliwości radiowej?

Energia o częstotliwości radiowej jest dostarczana głęboko do skóry właściwej przez mikroigły, aby zwiększyć korzyści płynące z mikronakłuwania. Energia termiczna stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co zwiększa korzyści płynące z mikronakłuwania, prowadząc do naprawy i nawilżenia tkanek, napinania i liftingu skóry, przy minimalnym uszkodzeniu skóry.

Połączenie to zapewnia lepsze rezultaty niż każde z nich osobno. Energia radiofrekwencji zwiększa napięcie skóry, wygładzając linie i zmarszczki od spodu skóry. Efekty kolagenowe mikroigłowania są wzmocnione dzięki dostarczeniu energii radiofrekwencji głębiej w warstwy skóry, bez naruszania jej wierzchniej warstwy.

Ponieważ zabieg jest dostosowywany do potrzeb każdego pacjenta, poziom energii radiofrekwencji może być dostosowany do potrzeb pacjenta, aby zmaksymalizować rezultaty.

Previous post Dom nad morzem
komputer z wypożyczalni komputerów Next post Wypożyczalnia komputerów biznesowych – cztery błędy, których warto unikać